جستجوگرها – ارزان برای توانایی در دستیابی به جستجوگرها چیزی است

چگونه می توانید وب سایت خود را از نظر سرپایی رتبه خوبی کسب کنید؟ خوب ، یکبار که فکر می کنید چندان سخت نیست ، اما واقعاً ممکن است به همین سادگی ها هم نباشد. برای ایجاد رتبه بندی موتور جستجو در خرید طولانی مدت وب سایت خود ، صبر و استقامت مداوم لازم است. شما باید مقداری انرژی به آن انتقال دهید – این یک راه حل سریع نیست.

وقتی محتوا را بصورت آنلاین قرار می دهید ، اطمینان حاصل کنید که بر روی یک کلمه کلیدی به عنوان اصلی مقاله خود تمرکز کرده اید. با انجام محتوا برای دستیابی به بهینه سازی موتور جستجو ، نگران در نظر گرفتن یک کلمه کلیدی نباشید. اگر می خواهید در بهترین صفحه Google قرار بگیرید ، باید یک کلمه کلیدی را برای هر ماده مهم هدف قرار دهید.

برای انجام ایده دوم یک نبوغ لازم نیست ، یک طرح بسیار بهتر است. اکنون  سئو  این ممکن است برای شما یک شوک آور باشد ، اما موتورهای جستجو مانند google تنها یک منبع بازدید کننده از وب سایت شما هستند. بسیاری از متخصصان جستجوگرها سریعاً به شما متذکر می شوند که موتورهای جستجو امکان دستیابی به تعداد قابل توجهی از بازدید کنندگان صفحه وب را دارند. این به راحتی قابل درک نیست. یک ایده نگران کننده که اخیراً توسط دنیای SEO به شدت ترویج شده است “پیوندها مرده اند” پاسخ من به این ایده این است که اگر لینک ها از بین رفته باشند ، دیگر وب وجود نخواهد داشت.

هنگامی که از نکات Seo استفاده می کنید ، به serps می گویید که سایت آنلاین شما به چه موضوعی مرتبط است. بهینه سازی موتور جستجو شامل چیدمان ، طراحی صفحه اینترنت شما می باشد به طوری که پیمایش و مرور آن به ویژه آسان است. علاوه بر این ، باید كلمه های كلیدی خود را به طرز ماهرانه ای در صفحه اینترنت قرار دهید تا اطلاعاتی را كه بازدیدكننده شما برای جستجوی آن منتقل می كند ، منتقل كند. کلمات کلیدی برای قرار گرفتن در برچسب Title ، برچسب Meta Description و همچنین در ابتدای بخش های Body Tag. موتورهای جستجو به دنبال محتوای مرتبط و اصلی در صفحه وب شما هستند که ممکن است با موضوع کلمه کلیدی سایت شما ارتباط داشته باشد.

می توانید ساعت ها به تحقیق درباره کلمات کلیدی خود بپردازید ، تعداد زیادی دسته کوچک موسیقی جاز را امتحان کنید اما در اینترنت نتیجه صفر بگیرید. چه عوارضی؟ محتوا! کلمات کلیدی و همچنین محتوا باید به طور همزمان جریان داشته باشند. به عنوان مثال ، اگر شما نظافت سگ را انتخاب کرده و سیگنال را از چند نمونه نظافت گربه تغییر دهید ، هیبریدها SEO rrrflexion شما را شکست می دهند. اگر برای موتور اصلی جستجو بنویسید مثل ده ساله صحبت کردن ، احتمالاً نتایج سئو بهتری خواهید داشت.

این پروژه به منظور وارد کردن هر نام دامنه اجازه می دهد تا سپس متعهدات هر موتور جستجوی اصلی را بررسی کرده و تعداد صفحاتی را که از آن دامنه ذکر شده است برمی گردانند. صرفه جویی در وقت عالی

من وابسته به ماشین های جستجو نیستم! من هرگز نداشته ام من از انجام آن بازی امتناع می ورزم. میزان بازدید من از ده ها مقاله ای است که من نوشتم و در وب سایت های معروف در سراسر اینترنت انتخاب و منتشر شده است. من ترافیک را از طریق دهان به دهان ، روزنامه ها و مجلات الکترونیکی که مقالات من در آنها منتشر می شود و چندین روش مخفی دیگر که من و شریک زندگی ام استفاده می کنیم ، خریداری می کنم.

4) به آنها توجه می کنید تا با URL شما هماهنگ شوند؟ با استفاده از این ایده می توان به افرادی که وارد می شوند ، دایرکتوری ها (سایت هایی که سایت ها را با موضوعات مختلف لیست می کنند) روند بیشتری نشان داد. با این حال ، قرار دادن URL شما از یک دایرکتوری برای سایت شما اعمال نمی شود ، ممکن است صدمه ای بیش از فایده داشته باشد (به عنوان مثال قرار دادن سایت & Garden خود در یک سایت Surfer). به همین ترتیب ، نگران نباشید که آدرس URL خود را در کجا قرار دهید.